+48 696 77 77 77

recepcja@capitalclinic.pl

pon. - pt.: 10:00 - 20:00
sob.: nieczynne

Jak wybrać dobrą klinikę stomatologiczną?

Wybór kliniki stomatologicznej wcale nie jest prosty. Wbrew pozorom nazwa „dental” czy „med” nie gwarantują kompleksowego leczenia, a cena nie jest czynnikiem determinującym wysoką jakość usług. Dlatego zapraszamy Cię do Capital Clinic!

1. Specjalizacja jest ważna
Nie ma praktycznie szans na znalezienie jednego lekarza, który wszystkie problemy rozwiązuje od ręki. 
W Capital Clinic o Twoje zęby zadba zespół lekarzy, nie mających sobie równych specjalistów - ortodonta, implantolog, stomatolog i ortodonta dziecięcy, protetyk, endodonta, periodontolog, fizjoterapeuta stawów skroniowo-żuchwowych, dietetyk - którzy mając dostęp do Twojej dokumentacji medycznej, wspólnie ustalają plan i koszt kompleksowego leczenia.

2. Holistyczne podejście
Czy wiesz, że bóle głowy, pleców czy refluks mogą mieć ścisły związek ze stanem zdrowia Twojej jamy ustnej i nawykami żywieniowymi jakie wyniosłeś z dzieciństwa? W Capital Clinic kompleksowo diagnozujemy każdego pacjenta, zwracając uwagę na szereg czynników zewnętrznych oddziaływających na stan uzębienia oraz bieżące dolegliwości. Dzięki nam unikniesz wielu problemów zdrowotnych.

3. Profesjonalny sprzęt
Cenimy Twój czas. W naszej klinice od ręki dostępne są:
• CBCT (tomografia głowy), zdjęcia boczne czaszki (cefalometria), pantomogram i inne
• leczenie pod mikroskopem
• sedacja wziewna czyli gaz rozweselający dla dzieci i dorosłych - by zmniejszać poczucie stresu
• kamery wewnątrzustne HD umożliwiające przygotowanie dokumentacji z procesu leczenia
• aparat bezcieniowy do dokumentacji fotograficznej z procesu leczenia.

4. Przyjazne wnętrze
Nasza klinika to miejsce bardziej przypominające gabinet kosmetyczny, mini galerię sztuki czy miejskie SPA niż placówkę medyczną. Tu poczujesz się dobrze i swobodnie. Kolorowe wnętrza, eleganckie obrazy na ścianach, soczyste kolory wokoło, multimedialny kącik dla dzieci, szybkie wifi oraz garaż podziemny to niby nic nie znaczące detale, ale bardzo pozytywnie potrafią wpłynąć na Twoje samopoczucie.

5. „Chemia” na linii pacjent - lekarz
Bezapelacyjnie - chemia musi być. Stomatolog to nie tylko doskonały fachowiec leczący zęby, ale też osoba, która powinna zadbać o Twoje samopoczucie na fotelu i finanse. Nasi lekarze to pasjonaci - poza pracą realizują swoje pasje: od triathlonu, poprzez nurkowanie głębinowe po zdrowe odżywianie.

Najnowocześniejsza klinika stomatologiczna to miejsce, do którego wielokrotnie będziesz wracać mając niezliczone powody do uśmiechu.

 

 

 • Miejsca parkingowe

  Dla pacjentów Kliniki wygodne, szerokie miejsca w garażu podziemnym.

 • Doskonała lokalizacja

  W centrum nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych Żoliborza Południowego. Szybki dojazd przez obwodnicę S8 ze zjazdem na ul. Powązkowską oraz od strony Ronda Radosław i CH Arkadia. Od metra z Dworca Gdańskiego autobusem linii 221.

 • Udogodnienia

  Klinika oraz wyposażenie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

 • Klinika przyjazna dzieciom

  Kącik multimedialny w recepcji. Sedacja - zmniejszanie napięcia i niepokoju poprzez zabiegi z podtlenkiem azotu.

 • Galeria obrazów

  Zmieniająca się ekspozycja obrazów artystów współpracujących z kliniką z możliwością zakupu oraz wspaniałe murale AQUALOOPY na wybranych ścianach.

 • Nowoczesne technologie

  Wyposażenie kliniki zgodne z najnowszymi technologiami w branży medycznej: tomografia 3D, zdjęcia cefalometryczne, mikroskop endodontyczny, cyfrowe unity stomatologiczne, szybki internet, tablety dla pacjentów.

 • Praktyczny sklep

  Rekomendowane przez klinikę produkty związane z higieną jamy ustnej, dietetyką, a także artystyczne drobiazgi w jednostkowych edycjach.